Pielęgniarka

GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 ŚUM

Oddział pediatrii, szpitalny oddział ratunkowy

Opis placówki medycznej:

G.C.Z.D. w Katowicach obejmuje opieką populację wieku rozwojowego, świadcząc porady ambulatoryjna w 24 poradniach specjalistycznych, prowadząc diagnostykę i terapię stacjonarną w 16 oddziałach szpitalnych. Zatrudniamy specjalistów z najwyższymi kwalifikacjami. Działamy zgodnie z Europejską Kartą Praw Dziecka i realizujemy ideę “Szpital przyjazny dziecku” Górnośląskie Centrum Dziecka od wielu lat jest bazą edukacyjną dla SUM i prowadzi szereg programów i przedsięwzięć naukowych. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Opis stanowiska:

  • ilość wolnych etatów: zależnie od zapotrzebowania
  • pielęgniarka odcinkowa, praca na pełny etat, praca w systemie zmianowym 12h, praca z pacjentem, obsługa komputera,

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe:  nie wymagane
  • specjalizacja: nie wymagana
  • Posiadanie kwalifikacji poświadczone odpowiednim dokumentem.
  • Dyspozycyjność, sumienność
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

Czas pracy i system:

  • zmienny system czasu pracy

Pracodawca oferuje:

  • okres zatrudnienia: zgodnie z obowiązującymi przepisami dla osób z poza UE
  • wynagrodzenie (brutto): korzystne warunki finansowania do uzgodnienia
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
  • pomoc w adaptacji do funkcjonowania w nowych warunkach społecznych i kulturowych.
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • kurs języka polskiego
  • pomoc w zorganizowaniu szkoły dla dzieci
  • pomoc w zatrudnieniu dla współmałżonka