Lekarz rodzinny, internista, pediatra

Centrum Medyczne Eskulap

Przychodnia

Opis placówki medycznej:

Nowo powstała placówka Eskulap – stała współpraca z fabryką zatrudniającą ponad 300 osób.

Spełnione wszystkie warunki ISO.
Gabinety klimatyzowane, parter, parking.
Baza pacjentów bardzo duża stale otwarta.

Kadra przyjaźnie nastawiona, współpracująca , elastyczne godziny pracy .

Podejmiemy współpracę z lekarzami o specjalizacjach :
– medycyna pracy
– internista
– pediatra
Jesteśmy otwarci na rozwój ośrodka o inne specjalizacje. Praca w ramach NFZ oraz prywatnie.

Zapraszamy do współpracy

Opis stanowiska:

  • ilość wolnych etatów: w zależności od potrzeb

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe: jesteśmy otwarci
  • podstawowe, wedle specjalizacji
  • specjalizacja: medycyna pracy, internista, pediatra
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Czas pracy i system:

  • elastyczny

Pracodawca oferuje:

  • okres zatrudnienia: do negocjacji
  • wynagrodzenie (brutto): wedle umowy zawartej pomiędzy lekarzem a ośrodkiem
  • rodzaj zatrudnienia: Umowa B2B
  • pomoc w zorganizowaniu szkoły dla dzieci
  • pomoc w zatrudnieniu dla współmałżonka