Lekarz pediatra

Opis placówki medycznej:

Szpital Medicover – wielospecjalistyczna placówka prywatna

Opis stanowiska:

  • ilość wolnych etatów: 1
  • aplikuj, a my wesprzemy Cię w przeprowadzenia całego procesu legalizacji dokumentów niezbędnych do zatrudnienia na terenie Polski!
  • twoje zadania:
    • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce,
    • opieka nad pacjentami.

Wymagania:

  • 3 lata udokumentowanej pracy po uzyskaniu Prawa Wykonywania Zawodu
  • specjalizacja: pediatria
  • znajomość jęz. polskiego na poziomie min. B1
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B1 – mile widziana
  • umiejętność obsługi komputera

Czas pracy i system:

  • elastyczny grafik
  • cały etat
  • zmianowy system pracy

Pracodawca oferuje:

  • okres zatrudnienia: 5 lat
  • wynagrodzenie (brutto): do uzgodnienia
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
  • kurs języka polskiego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na oddziale wewnętrznym Szpitala Medicover
  • wsparcie w procesie legalizacji dokumentów potrzebnych do zatrudnienia na terenie Polski
  • wsparcie edukacyjne – opieka merytoryczna przy wdrożeniu do pracy, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • pracę w międzynarodowej firmie, lidera prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dostęp do bonów kafeteryjnych

Dodatkowa pomoc projektu MedMobilityPoland:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • pomoc w zorganizowaniu szkoły dla dzieci
  • pomoc w zatrudnieniu dla współmałżonka
  • pomoc mentora

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca prześlij swoje CV.
Aplikuj, a my zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.