Lekarz okulista

Szpital Specjalistyczny w Pile

Oddział Okulistyczny

Opis placówki medycznej:

“Przede wszystkim chory
w Nim odnajdujemy siłę do ciężkiej pracy”

Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica zatrudni lekarza okulistę na udzielanie kompleksowych lekarskich świadczeń zdrowotnych w zakresie: pełnienia dyżurów lekarskich stacjonarnych, dyżurów pod telefonem, w gotowości do udzielania świadczeń zdrowotnych, przyjazd na wezwanie i udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Okulistycznym oraz na udzielanie świadczeń w Przyszpitalnej Poradni Okulistycznej.

Opis stanowiska:

  • ilość wolnych etatów: 2

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe:  6 lat
  • specjalizacja: okulistyka
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
  • pełna procedura (lekarz posiadający prawo wykonywania zawodu bez ograniczeń)

Czas pracy i system:

  •  zmianowy system czasu pracy, 37,55 tygodniowo

Pracodawca oferuje:

  • okres zatrudnienia: 2 lata
  • wynagrodzenie (brutto): 7000 PLN
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt
  • oferujemy mieszkanie
  • pomoc w zatrudnieniu dla współmałżonka
  • dofinansowanie wakacji  – “wczasy pod gruszą”

Dodatkowa pomoc projektu MedMobilityPoland:

  • pomoc mentora