Lekarz medycyny rodzinnej

Przychodnia Lekarska Barbara Bogacka-Gancarczyk sp. z o.o.

Poradnia POZ

Opis placówki medycznej:

Przychodnia realizująca świadczenia POZ, AOS, REH., w oparciu o kontrakty z NFZ O/Wielkopolska od 23 lat. Posiada laboratorium analityczne i aptekę. Nowoczesny budynek wyposażony w dobrej jakości sprzęt.

Opis stanowiska:

  • ilość wolnych etatów: 2
  • Praca w POZ-et . Kompleksowa obsługa w ramach kompetencji.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe: wynikające ze zdobytej specjalizacji
  • specjalizacja: internista, pediatra, medycyna rodzinna.
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

Czas pracy i system:

  •  37,55, praca w godzinach od 8.00 do 18.00

Pracodawca oferuje:

  • okres zatrudnienia: maksymalnie 3 lata
  • wynagrodzenie (brutto): 13500 PLN
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
  • mieszkanie służbowe i garaż z pomieszczeniem gospodarczym przy budynku przychodni z niezależnym wejściem w umowie , tylko płatność za media.
  • kurs języka polskiego – tak przy udziale WIL
  • pomoc w zorganizowaniu szkoły dla dzieci – tak
  • pomoc w zatrudnieniu dla współmałżonka – tak jeżeli jest lekarzem lub pielęgniarką