Lekarz medycyny rodzinnej

Opis placówki medycznej:

NZOZ “Twój Lekarz” Sp. z o.o. z siedzibą w Kobierzycach tworzy zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniając holistyczną opiekę nad pacjentem i jego rodziną. Jesteśmy przychodnią stawiającą na jakość świadczonych usług medycznych. Poszukujemy osób chcących tworzyć z nami zespół, któremu bliskie są wartości skupiające się na najważniejszych potrzebach pacjenta. Od wielu lat skutecznie działamy na terenie gminy Kobierzyce i miasta Wrocławia.

Opis stanowiska:

W związku z intensywnym rozwojem przychodni prowadzimy rekrutację na stanowisko
lekarza specjalisty medycyny rodzinnej z językiem ukraińskim / rosyjskim.

Miejsce pracy:
– przychodnia ul. Gagarina
– przychodnia ul. Zwycięska

Jeżeli:
– posiadasz doświadczenie w pracy lekarza specjalisty medycyny rodzinnej,
– jesteś gotowy objąć opieką grupę pacjentów z gminy Kobierzyce oraz Wrocławia,
– potrafisz szybko podejmować trafne decyzje medyczne,
– jesteś zainteresowany stabilnym planem kariery zawodowej,
– szukasz interesującego środowiska do rozwoju swoich kompetencji.

Mamy dla Ciebie ofertę:
– prowadzenia medycznej opieki nad pacjentami w zakresie POZ we Wrocławiu,
– współpracy z zespołem lekarzy specjalistów i lekarzy POZ,
– ciągłego doskonalenia standardów jakości obsługi pacjenta,
– prowadzenie ciekawych projektów medycznych.

Zapewniamy:
– komfortowe warunki pracy,
– nowoczesny i intuicyjny program komputerowy do obsługi pacjentów oraz wsparcie techniczne zespołu IT w godzinach pracy,
– wsparcie profesjonalnego zespołu średniego personelu medycznego i administracyjnego,
– nowoczesne gabinety medyczne,
– elastyczny grafik i miłą atmosferę.

  • ilość wolnych etatów: 2

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe:  minimum 3 lata po specjalizacji
  • specjalizacja: medycyna rodzinna

Czas pracy i system:

  • 37,55 tygodniowo w równoważnym systemie czasu pracy

Pracodawca oferuje:

  • okres zatrudnienia: 2 lata
  • wynagrodzenie (brutto):  7000PLN
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / samozatrudnienie