Lekarz medycyny rodzinnej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Słoneczny"

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Opis placówki medycznej:

Podmiot medyczny znajduje się na wykazie placówek udzielających świadczeń zdrowotnych w związku z przeciwdziałaniem COVID-19

Ośrodek Zdrowia w malowniczo położonej miejscowości Wiele na Kaszubach (powiat Kościerski, województwo pomorskie). Praca w zgranym kameralnym zespole w miłej atmosferze z możliwością dostosowania godzinowego do potrzeb doskonalenia zawodowego i rodzinnych.
Przyjmiemy z życzliwością i ciepłem. Pomożemy w adaptacji do nowego środowiska.

Opis stanowiska:

  • ilość wolnych etatów: 1

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe:  minimum 3 lata po specjalizacji
  • specjalizacja: medycyna rodzinna (internista, pediatra)
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
  • Uczciwość, zaangażowanie, życzliwość, komunikatywność, optymizm życiowy
  • prawo wykonywania zawodu medyka bez ograniczeń lub prawo w ramach uproszczonego dostępu do wykonywania zawodu lekarza

Czas pracy i system:

  • Cały etat (od pn do pt 40 godzin tygodniowo w przedziale czasowym 8.00-18.00)

Pracodawca oferuje:

  • okres zatrudnienia: 5 lat z możliwością przedłużenia po uzyskaniu uprawnień
  • wynagrodzenie (brutto): w okresie przejściowym 60 PLN/godzinę; po uzyskaniu pełnego prawa wykonywania zawodu 100 PLN/godzinę
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
  • mieszkanie 3-pokojowe (60m2 bez dodatkowych opłat)

Dodatkowa pomoc projektu MedMobilityPoland:

  • kurs języka polskiego
  • pomoc w zorganizowaniu szkoły dla dzieci
  • pomoc w zatrudnieniu dla współmałżonka
  • pomoc mentora