Lekarz diagnostyki laboratoryjnej

Szpital Specjalistyczny w Pile

Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej

Opis stanowiska:

  • ilość wolnych etatów: 2
  •  Praca z materiałem biologicznym
  •  Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych
  •  Autoryzacja badań
  •  Obsługa aparatury pomiarowo-badawczej
  •  Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego (wpis do KIDL)
  • Ukończone studia na kierunku analityka medyczna
  •  Doskonała organizacja pracy
  •  Umiejętność pracy w zespole
  •  Gotowość do pracy zmianowej
  •  Doświadczenie w laboratorium diagnostycznym będzie dodatkowym atutem
  • specjalizacja: diagnosta laboratoryjny
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
  • pełna procedura (lekarz posiadający prawo wykonywania zawodu bez ograniczeń)

Czas pracy i system:

  •  zmianowy system pracy

Pracodawca oferuje:

  • okres zatrudnienia: 2 lata
  • wynagrodzenie (brutto): 6000 PLN
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
  •  pracę w zgranym zespole profesjonalistów
  • dopłatę do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne
  • możliwość podnoszenia kompetencji i rozwoju zawodowego poprzez udział w licznych szkoleniach

Dodatkowa pomoc projektu MedMobilityPoland:

  • pomoc mentora